Wentylacja

Elementy
wentylacji

Elementy wentylacji

Mieszacz Powietrza

Mieszacze powietrza przeznaczone są do stosowania w budynkach inwentarskich. Stosowanie mieszaczy powietrza poprawia warunki bytowe zwierząt oraz poprawiają cyrkulację powietrza w budynku. 

Elementy wentylacji

Ocieplenie

Mata izolacyjna wykonana jest z wodoodpornej zamknięto komórkowej gumy. Samogasnąca, nietworząca płonących kropli oraz nierozprzestrzeniająca ognia. Materiał jest wolny od pyłu i włókien, dzięki temu doskonale nadaję się do ocieplania kominów wentylacyjnych i nie tylko. Posiada właściwości akustyczne oraz izolacyjne. Materiał nie wchłania wilgoci, jest odporny na działanie chemii. 

Elementy wentylacji

Wloty Powietrza

Wloty powietrza to optymalny sposób na doprowadzenie świeżego powietrza do budynków inwentarskich. Istotą ich jest równomierny dopływ świeżego powietrza przy wysokich i niskich temperaturach zewnętrznych. Łatwe w utrzymaniu czystości.

Elementy wentylacji

Misa zaciemniająca

Misa zaciemniająca dedykowana jest do komina wentylacyjnego chroniąca przed padaniem promieni światła słonecznego do budynku, które mogą przedostać się przez otwór kominowy. Wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.

Elementy wentylacji

Zaczep komina

Wykonane są z wysokiej jakości stali kwasoodpornej. Konstrukcja zaczepu umożliwia szybszy serwis oraz sprawniejsze mycie i dezynfekcję szybu wentylacyjnego.

Elementy wentylacji

Wentylatory

Najwyższej klasy wentylatory kominowe niemieckiej firmy Ziehl-Abegg. Charakteryzują się precyzją wykonania, wytrzymałością materiału i niezawodną pracą. Wszystkie wentylatory można sterować obrotami poprzez odpowiednie regulatory prędkości obrotów lub sterowniki. Wentylatory dostępne w różnych rozmiarach.

Elementy wentylacji

Sterowniki

Sterownik klimatu to niezawodny, prosty w montażu oraz eksploatacji regulator. Program sterownika umożliwia intuicyjne zadawanie parametrów: temperatur, przewietrzania, dogrzewania, poziomów min./max. wentylacji i alarmów. Prawidłowo zamontowany sterownik i czujnik temperatury jest odporny na szkodliwe działanie środowiska. Głównym zadaniem sterownika jest utrzymanie temperatury w pomieszczeniu hodowlanym na poziomie ustalonym przez hodowcę. 

Elementy wentylacji

Uchwyt - komin wentylacyjny

Uchwyt do mocowania łap wentylatora w kominach oraz zaczep komina, wykonane ze stali kwasoodporej.

Przewiń do góry